Kiten je vaše zdravé letovisko

Skály a pláže

Kiten je přímořské městečko ležící cca 53 km jižně od Burgasu a je pouze pár kilometrů vzdálené od Primorska vhodného pro rodiny s dětmi.

Kiten; Zdroj: veanstalterka­taloge.de

Nebo chcete raději navštívit rušné letovisko Slunečné pobřeží?

Písečné pláže v bulharském letovisku Kiten jsou ohraničeny skalnatými zálivy a vytváří ojedinělou přírodní scenérii – Kiten je oblíbeným místem pro potápění a rybaření. Pohoří Strandža, jež se rozkládá nad letoviskem Kiten vyniká mimořádně zdravým klimatem.

Kiten je také proslavený tím, že se zde lečí kožní choroby, astmatické a dýchací problémy. Středisko je taktéž známé svým přístavem, kde působí místní jacht klub a škola potápění. Nedaleká rezervace nabízí vyjížďky na loďkách po řece Ropotamo.

Nespočet kavárniček, restaurací, taveren a diskoték zaručuje zábavu a pestrý společenský život . Městečko je tedy vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé lidi, kteří touží po zábavě a nočním životu.

Oblíbený hotel v této oblasti – hotel Kamenec

Kiten; Zdroj: veanstalterka­taloge.de

Mohlo by vás zajímat...

  • Zlaté písky, to je rušné letovisko a klidné spaní

    Zlatý písek, zeleň kam se podíváte, čisté moře a večerní život, který vám nebude znepříjemňovat dovolenou. Bulharsko je v kurzu a je tam levně.
  • Turisty milované - Slunečné pobřeží

    Bulharsko je hlavně o dlouhých písečných plážích, klidnému moři pro děti s pozvolným vstupem a nebo pro mladé co jezdí za zábavou. Slunečné pobřeží toto vše splňuje.
  • Bulharské léto je Albena

    Albena je relax na pláži a nebo v přírodní rezervaci. Čistota vody a písečných pláží je umocněna oceněním Modré vlajky. Ideální pro rodiny s dětmi, jako všude v Bulharsku.